Noc s Andersenom – pozvánka obce Štvrtok i pre Haluzické deti

Miesto
KD Štvrtok

Noc s Andersenom bude v kultúrnom dome vo Štvrtku

Obec Štvrtok pozýva i naše Haluzické deti stráviť zázračnú noc plnú rozprávok pod názvom „Noc s Andersenom“

Deti sa môžu okrem iného tešiť na  Divadlo OSKAR s divadelným predstavením O troch grošoch  – krásna myšlienka o troch grošoch, jeden požičať, jeden vrátiť, jeden si nechať a byť šťastný.

O troch grošoch vás zavedie do sveta, v ktorom peniaze nemusia znamenať všetko.

Vtipné, interaktívne, činoherno – bábkové predstavenie na motívy klasickej rozprávky.

Kde bolo – tam bolo, na miestach, kde sa písali rozprávky a v rádiách hrali samé namotávky, bol jeden rozprávkar, čo príbehy zbieral, nie na internete zdieľal, no radšej ich zapísal do knižky, a bol to teda veľký pánko slovenský, bol to Pavol Dobšinský.

Prihlasovať deti môžete už teraz na Obecnom úrade vo Štvrtku, kde si zároveň môžete aj prevziať prihlášky.