Výzva – žiadosť o členstvo v komisii

Zverejnené 3.1.2024.

Kategória

Obec Haluzice vyzýva občanov s trvalým pobytom v obci Haluzice, ktorí majú záujem byť členmi stavebno – pozemkovej komisie alebo finančnej komisie, aby sa prihlásili písomnou žiadosťou o členstvo v komisii, ktorá je zverejnená na webovej stránke obce, prípadne si ju môžete vyzdvihnúť na OcÚ Haluzice v čase prevádzkových hodín.

Žiadosť je potrebné doručiť na OcÚ Haluzice, Haluzice 704, 913 07 Haluzice, alebo osobne na OcÚ v čase prevádzkových hodín. Záujemcov žiadame, aby tak urobili najneskôr do 31. januára 2024.

Žiadosti budú posúdené na najbližšom zasadnutí OZ. Členov jednotlivých komisií si na základe doručených žiadostí vyberú predsedovia jednotlivých komisií a následne budú návrhy predsedov komisií prijaté/neprijaté zastupiteľstvom OZ.

Silvia Hadbábná

starostka obce