Preskočiť na obsah

DETSKÁ TOUR PETRA SAGANA ( DTPS )

Zverejnené 8.4.2024.

Dátum a Čas
13. apr 2024 08:00 – 10:00
Miesto
Trenčín
Kategória

Milé deti – milí rodičia

V nasledujúcich riadkoch chceme občanom žiakom i rodičom priblížiť blížiacu sa celodňovú spoločenskú akciu s názvom DETSKÁ TOUR PETRA SAGANA ( DTPS ), ktorá sa bude konať v Trenčíne dňa 13.04.2024 sobota.

V prvom rade chceme poukázať na zoznam prihlásených deti na DTPS v Trenčíne. Zoznam pretekárov je možné na webovej stránke prihlasovania na akciu DTPS filtrovať podľa veku, kategórie / disciplíny, alebo priezviska – mena prihláseného pretekára/ky.  Rodičia, ktorý sa registrovali na závod (pretekári) v tomto zozname nie sú uvedený.

https://dtps1.mtbiker.sk/prihlaseni?who=deti

Netreba sa obávať veku, kondície, zvládania techniky pretekania. Akcia je zameraná na zatraktívnenie cyklistiky a je prispôsobená k tomuto účelu.

Atmosféru 10 ročníka akcie DTPS, ktorá prebiehala počas roku 2023  Vám najlepšie priblížime v top momentoch ročníka na https://detskatour.sk/videa-z-tour-2023/

Účasť na akcií Vám odporúča aj Peter Sagan link:

https://www.facebook.com/share/v/RqYbxZ9XZfvoGXj7/

Základné informácie k akcií DTPS 1kolo v Trenčíne nájdete v propozíciách organizátora akcie na webe:

V prípade záujmu o prípravu, podanie informácií k danej akcií môžeme zorganizovať spoločné stretnutie. Napríklad prostredníctvom spoločnej diskusie v rámci obce, alebo ZŠ / MŠ k spomínanej spoločenskej akcií po dohode zástupcov obce, alebo zástupcov  ZŠ / MŠ

V prípade ak sa rozhodnete prihlasovať na akciu DTPS samostatne, Vás chceme požiadať a upozorniť na kolónku Klub

 (žiadame Vás o zapísania textu v kolónke Klub vo formáte ZŠ s MŠ (školy ktorú pretekár/ka navštevuje) / obec ( názov obce – mesta, kde býva pretekár/ka)príklad ( ZŠ s MŠ Ivanovce / Štvrtok )z dôvodu možného chybného vypísania – nevypísania kolónky čo by viedlo k neúplným informáciám na výsledkovej listine viď.)

V prípade že pretekár je členom cyklistického klubu a vlastní licenciu pretekára tak sa riadi pri prihlasovaní na DTPS predpismi daného klubu za ktorý preteká.

Táto žiadosť je pre nás aj Vás dôležitá v rámci okolností, že pretekár/ka reprezentuje nielen seba a rodičov, ale aj školu a obec – mesto kde býva .                                                                                                             

                                                                                                                                                                            S pozdravom

                                                                                                                  Kancelária MAS ZO BTMaMB